Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2008, 11:27   #38
Zaelis
 
Zaelis's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znany
Folken odwrócił się słysząc głos i spojrzał na uroczą złodziejkę.
-Tak jak mówiłem, pani. Znów przyszło nam się spotkać. - rzekł Folken i podszedł do kosza. Wziął jedno ze swoich jabłek i wgryzł się w nie. Chwilę przeżuwał owoc nim spojrzał ponownie na Liska.
-Jeśli dobrze rozumiem, chcesz teraz zabrać swoją uroczą towarzyszkę. Cóż, obawiam się, że nie powinienem Ci na to pozwolić. ALE! Zważywszy na okoliczności i to, że jesteś piękną kobieta, możemy się dogadać. Chciałbym tylko wiedzieć - po cholerę potrzebny był wam Leonard. Nie, spokojnie, nie wygadam mu tego. Rozumiesz, prywatne zainteresowanie. - spokojnie powiedział po czym zrobił znowu przerwę na przeżucie odgryzionego kawałka soczystego owocu.
-Widzisz, Pani. Gdybym Cię teraz wypuścił wraz z nią, miałbym wielkie kłopoty. Ale wyglądasz mi na osobę honorową, więc zróbmy interes. Ty, powiesz mi co planowaliście, ja wam w tym pomogę. Zyskami podzielimy się tak: 6 części dla was, 4 dla mnie. Uczciwy interes. W zamian za informację jak już wspomniałem - pomogę wam w planie. A w sprawie wyjścia - będziesz musiała mi czymś przyłożyć w łeb. W potylicę. I uciekniecie. Nie obawiajcie się, nie powiem Leonardowi o niczym. Rozumiesz mnie, Piękna ? - zakończył przemowę i ze spokoje kończy konsumować jabłko.
 
Zaelis jest offline