Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2008, 17:46   #28
Christianus
 
Reputacja: 1 Christianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumny
Uspokój się, bracie. Nie jesteśmy ludźmi, by skakać sobie do gardeł.
Christianus zreflektował się. Walka była jego mocną stroną, ale relacje między...anielskie nie.
- Kurwa... prędko. Coś jeszcze?
- Chcę skrzydeł. - rzekł powoli anioł-strażnik. - Powiedz mi jak je zdobyć.
I znów mieszane emocje.
Jestem zbyt maluczki żeby dosięgnąć Satanaela...
A potem:
Potrzebuję prawdziwej armii...
Rezygnacja, zmęczenie, złość, zazdrość. To uczucia ludzkie. Tak żałośnie jest być małą, świadomą swej niewielkości istotą.
Czuję się jak idiota...
Co to miało znaczyć?
"Spójrzcie gdzie coś było, a tego nie będzie, chciej, a będzie Ci dane, zabij, a po wieki tego nie będzie, zawładnij, to narody w strachu będą pierzchnąć!"
Aż taka moc?
Władza?
Siła?
Skąd?

Christianus rozjejrzał się pobieżnie po sali. Niczego nie znalazł. Szkoda. Zacisnął zęby w niemej rozpaczy. Nawet pierodlonej łyżki nie ma...
Satanaelu...
Jak Ja cię nienawidzę...
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.

Ostatnio edytowane przez Christianus : 20-04-2008 o 14:37.
Christianus jest offline