Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2008, 22:33   #109
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
To zależy kim bym się urodził, trudno powiedzieć kim bym został. To zależy od warstwy społecznej, rodziców i ich zawodów, losu i oczywiście mojego życia i moich wyborów. Mógłbym powiedzieć kim chciałbym zostać. A chciałbym zostać drowim arachomantą (z DD'ka z Podmroku), ponieważ bardzo lubię te stworzenia (pająki), mam dla nich szacunek i cenię sobie ich godność, sposób życia, bezlitosność. Jestem mózgiem z chemii i informatyki, więc magia byłaby tu na miejscu. Wcześniej wyjeżdżałem na różne obozy i nauczyłem się strzelać z łuku i jako tako władać mieczem (długi jednoręczny), więc mógłbym być łowcą, tropicielem, zwiadowcą, szpiegiem, złodziejem. Jednak wszystko zależy od losu i tego jaki ów los będzie miał humor. Możemy również liczyć się ze śmiercią w tych krainach. Pamiętajcie że śmierć nie jest jak w DD'ku, nie zrobi się nowej postaci, nie zagra od nowa kimś innym... To tak ode mnie
Pozdrawiam Hertion
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem