Wątek: [Manga] Naruto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2008, 23:56   #38
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Howgh Zobacz post
Anime nijak ma sie do Mangi.. Troche przeciągają tam to wszystko (szczególnie teraz).

Btw. Z tego co wiem, oglada się ANIME, a czyta się MANGĘ..
Poprawka. Mangę się czyta i ogląda, a anime zresztą też (jak oglądasz oryginalną japońską to trzeba czytać napisy).
Uwaga! Spoilery!
Co do obecnej sytuacji w mandze to zrobiło się bardzo ciekawie. Szkoda tylko, że zaraz po tym jak emo-god stracił CS okazało się, że dostał w zamian kolejny super, duper upgrade którym wymiecie wszystkich Akatsuki. No i wiedziałem, że Itachi is good boy. Wkurzyła mnie tylko walka z Tobim po której spodziewałem się wiele, a dostałem imo niewiele. Naruto atakuje klonem. Potem jest tak.
Kiba i Naruto: atakują
Shino: stoi i się gapi
Hinata:stoi i skanuje wroga byakyuganem
Kakashi: stoi i sonduje wroga sharinganem
Sakura, Sai i Yamato: stoją i się gapią
Shino: w końcu atakuje
Kiba: atakuje ponownie
Pojawia się Zetsu i koniec walki.
Co do przebiegu dalszej fabuły spodziewam się teraz Itachi Gaiden albo czegoś w tym stylu (opis na końcu ostatniego chaptera).
 
wojto16 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem