Wątek: [Manga] Naruto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 00:48   #39
Howgh
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 1 Howgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetny
Heh. No dobra, fakt.. ale chodziło mi, że manga to "książeczka", a anime to "filmik"..

No, niestety.. Sasuke stał się super-hiper-nikt-mi-nie-podskoczy-ninja-space-warrior-renger-X któremu nie dał rade Itachi, Naruto, Kakashi.. i pewnie nie da rade nikt z Aka..

Naruto? Naruto nauczył się super-hiper-nikt-(...)-techniki której nie wolno mu używać.. Zapewne ruszy na kolejny trening..a w tym czasie, tak jak napisal Wojto, spodziewam się czegoś al'a "Dzieciństwo Itachiego i w ogóle jaki to on był biedny i nieszczęśliwy".. Tia..

Co do walki z Tobim.. Brak mi słów. Wszyscy stoją i się gapią, a potem się łaskawie dziwią "Oh, co to za techniki on używa".. Ekstra..

Niestety, magna ostatnio IMO podupadła troche.. Jeden wielki syf i same przegięcia.
Mimo to - czekam z niecierpliwością na kolejny "odcinek"..
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...
Howgh jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem