Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 20:40   #44
Zaelis
 
Zaelis's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znany
Twarz mężczyzny wykrzywiła się w ironicznym uśmiechu gdy słuchał słów kobiety. O mało co nie roześmiał się, wesoło ogniki tańczyły w jego oczach.
-Jedno Ci przyznam. Kłamać nie potrafisz. A przynajmniej nie kogoś mojego pokroju, kto do kłamstw jest przyzwyczajony. Więc posłuchaj mnie, Kochana. Powiedz prawdę. Rozumiem, chcesz go okraść. Tu nie ma sprzeciwu. Ale jest jeszcze jakiś cel, dla którego tu jesteś. Dla którego tak sponiewieraliście starego głupca. I to chcę wiedzieć. Żaden złodziej nie zabiera się za bicie osoby, chcąc tylko ją obrabować..chyba, że chce wydusić informację. - powiedział, wpatrując się głęboko w jej oczy. Delikatnie pogłaskał ją po policzku obandażowaną ręką, żałując, że nie czuje jej jedwabiście gładkiej skóry. Zaintrygowała go kwestia nagrody, nawet bardzo.
-A teraz powiedz prawdę. Nie lubię być okłamywany. Zresztą, umowa tak czy siak została zawarta. Nie jesteśmy już wrogami, lecz..przyjaciółmi. - szepnął uśmiechając się tajemniczo do tej nieziemsko pięknej kobiety.
 

Ostatnio edytowane przez Zaelis : 21-04-2008 o 20:43.
Zaelis jest offline