Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 21:38   #48
Zaelis
 
Zaelis's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znany
-Widzę że nie mam wyboru. - wzruszył ramionami i podszedł do Lin, wyciągając sztylet. Widząc zaniepokojenie kobiety nic nie zrobił, jedynie pomógł jej z więzami młodej dziewczyny, rozcinając je. Potem schował swój sztylet do pochwy u pasa.
-Jedna sprawa. Twoje imię, oraz gdzie będę mógł się z Tobą skontaktować? Tylko Tym razem, Kochanie, bądź w pełni szczera. Ja jestem Folken Legara. Nie powinnaś mieć problemów z odnalezieniem. - rzucił do niej. Gdy tylko otrzyma wszystkie informacje wskazuje krzesło i mówi do kobiet - Jeżeli uderzysz mnie tym w podstawę karku powinienem paść nieprzytomny. Ale prosiłbym o nie uderzenie z całej siły. Bądź co bądź, nie chcę mieć paskudnego bólu głowy potem.
Odwraca się plecami do nich i spokojnie czeka na cios. Gdy oberwie w kark pada nieprzytomny na posadzkę, z delikatnym uśmiechem na ustach. Zaczęło się wreszcie robić ciekawie.
 

Ostatnio edytowane przez Zaelis : 21-04-2008 o 21:50.
Zaelis jest offline