Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2008, 18:58   #632
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Phalenopsis, dom Turama

-Ewentualnie mogę pomóc w tym zwiadzie, o ile nie będę przeszkadzał- rzekł niepewnym tonem Beriand.
- Idę się trochę rozejrzeć po mieście. Może wstąpię do Dzielnicy Świątynnej. Postaram się zapoznać troszkę z trasą, którą mamy podążać. Może uda mi się znaleźć coś co pominąłeś Aydennie, choć wątpię w to szczerze. Czy ktoś idzie ze mną? Rasgan zapytał przedstawiając reszcie towarzyszy swoje plany.
Aydenna lekko zamurowało...Spojrzał zdziwiony najpierw na Rasgana , potem na Berianda. Po czym dodał.- Z tą misją zwiadowczą do Dzielnicy Świątynnej to był żart. Nie mówiłem tego na poważnie.
Przez chwilę myślał nad tym, czy im jeszcze raz przypominać co przeszedł i że ledwo udało mu się wyjść z tego przeklętego miejsca. I że wielu innych przed nim nie miało tyle szczęścia. Ale uznał, że oboje są dorośli, a Aydenn nie najmował się na ich niańkę.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 22-04-2008 o 19:16.
abishai jest offline