Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2008, 00:19   #11
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
Na dzień dzisiejszy widzę cztery warianty:
1. Doznałbym szoku i nie byłbym w stanie, ani myśleć, ani podejmować jakichkolwiek działań (najmniej prawdopodobna wersja)
2. Pomyślałbym: „Przynajmniej wiem kiedy umrę. Teraz trzeba zadbać o dobre miejsce w następnym życiu. Miejmy nadziej że w kościele nie będzie tłoku”. Po czym poszedłbym się wyspowiadać i po odmówieniu pokuty w spokoju udałbym się do epicentrum oczekiwać tam na śmierć.
3. Uznałbym że warto się zabawić. Wysadziłbym kilka rzeczy i pewien budynek , a potem poszedłbym na jakiś dach podziwiać grzyba atomowego, albo spadającą prosto na mnie rakietę.
4. Dałbym się ponieść panice i zacząłbym uciekać razem z innymi ludźmi, a po dwudziestu paru minutach pozostałoby mi pożegnać się z rodziną. (najgorsza wersja; zginąłbym w bezmyślnym tłumie)
 

Ostatnio edytowane przez Dalakar : 23-04-2008 o 00:22.
Dalakar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem