Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2008, 13:39   #5
Rkhatzar
 
Reputacja: 1 Rkhatzar nie jest za bardzo znany
Hey,
w najbliższym czasie nie bardzo kiedy będę mógł wrzucić jakichś próbek, ale zobaczę.
Macie na myśli, jakiś fragment, z tymi postaciami, opisujący możliwe eventy?

Postacie dlatego chciałem trochę narzucić, bo w zasadzie wymyśliłem jej do opowiadań i potem uznałem, że są ciekawe. Jak tylko ogarnę opisy z kartek na jakieś pliki to zamieszczę.


Druid, [oparty na mojej wersji - mogę wrzucić plik po angielsku] tj. mocno związany z ziemią, w planach zaczynają dziać się różne wariacje jako, że plany są emanacją koncepcji, więc natura powiedzmy Baator, to Praworządne Zło...
Żadnych zdolności w rodzaju dominacja zwierząt, raczej kontakt, jakieś budujące czary, itp.

Jeśli chodzi o zróżnicowanie [będę tu używać angileskich określeń-łatwiej], mamy LE, LN, ChN, i N - z pewnymi rozbieżnościami. Fakt generalnie brutalni, ale nie mówię, że tylko te postacie, mogę z nich zrezygnować - jako, że wymagają sporo wstępnych ustaleń, jednak mam kilka pomysłów na przygody.

Co do pierwszego postu, zapisałem się tu wzasadzie tylko dlatego, że nie mam czasu poprowadzić regularnej sesji, i uznałem forum za ciekawą możliwość.[ czytając też sesje z Planeswalker.com - Great Minds Think Alike II, która mnie zainspirowała] więc...

Jeśli chodzi o próbkę, proszę o jakieś sugestie, to spróbuje coś wysłać.

W zasadzie w drużynie widział bym raczej postacie ciekawskie, jakiegoś skrybę czy coś w tym guście [barda, kapłana, łotra, z pewnymi zapędami] raczej bez magów wtajemniczeń jeśli użyjemy 4 wstępnie zrobionych postaci.

Druid wychodzi z założenia, że czarownicy, którzy np. używają komponętów w rodzaju róg jednorożca, przykładali rękę do zabicia rzeczonego, jest to jednak postać stonowana, w przeciwieństwie do "sędziego" który jest mega impulsywny. W zasadzie chciałem by Elf był obeznany z Sferami - jakiś doświadczony gracz - i który by był na początek swoistą osią przygód, choć jak wspominałem, Druid ma też obsesje na punkcie smoków, tj. uważa je za najwspanialsze istoty, i "ma misję" by poznawać, i pomagać smokom, w przypadku konfliktu z naturą, jakoś tak zmanipulować, przekonać, coś zaoferować by te nie niszczyły przyrody, reszta jest mu obojętna. Wynika to po trochu z pewnych rozgrywek między smoczymi bogami, którzy w jakimś tam stopniu tą postać wspierają/kierują - w najgorszym razie mogę poprowadzić go samemu, lub zrezygnować.

Erynia to taki wątek dodany potem, w którego wyniku, może być dość zabawnie, i wyjdzie pewne urozmaicenie. Postać LE, poprzez umowę która wykręciła jej się okoniem, związana by z całych sił spierać go.

"Sędzia" to człowiek którego tamten uratował jeszcze na Torilu, który w wyniku tego zmienił swoje życie, odnalazł nowy sens... [ też przybrał nową klasę] po trochu fanatyczny zwolennik.

Też czekam na sugestie, zmiany i propozycje rozwinięcia tych postaci.
Nie mam problemu z dublowaniem profesji, itp.

PS: Chciał bym zapytać, czy mógł bym używać terminów angielskich jeśli chodzi o niektóre planescapow'e postacie czy wątki? I jak bardzo rażą was błędy ort - najczęściej piszę przez tel. kom. - ciężko edytować posty.
PS2: mogę też wrzucić fragment jakiegoś opowiadania mojego autorstwa o podobnej tematyce, - tj. będzie widać coś o stylu czy wyobrażeniu, jak długa powinna być taka demonstracja? Pół strony? - Dwie?
 

Ostatnio edytowane przez Rkhatzar : 24-04-2008 o 13:51. Powód: Rozszerzenie
Rkhatzar jest offline