Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2008, 18:33   #50
Musiek
 
Musiek's Avatar
 
Reputacja: 1 Musiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodze
Dokładnie. Wypowiedzi prawdziwego Vespera były bardziej rozważaniem co tak naprawdę czuję lub czuć powinienem jeżeli Vendigo zdechnie.

Mg zaś zrobił z niego: " och ach, co z moim wilkiem, oni chyba go nie.... nie... to niemożliwe...zaraz się popłaczę..."

Sądzę, że skoro wcześniej nie pisałeś przemyśleń postaci tym bardziej nie powinieneś teraz, gdyż jak widze niekoniecznie Twoja wizja postaci może się zbiegać z moim zamysłem...

Poza tym nie miałem zamiaru wychodzić z chaty...

Skoro nie miało go być w drugim pomieszczeniu, wybiegnięcie przed chate jak w kiczowatym amerykańskim filmie tym bardziej mi nic nie da...
Dobrze pamiętam że drzwi były zamknięte i sam wilk by się nie uwolnił.

Nagle z rozważnego i wręcz nieczułego druida zrobiłeś rozhisteryzowanego przyjaciela zwierząt, który za nic ma ostrożność...

P.S. Owszem druid nie lubi gdy sie krzywdzi zwierzęta, nie lubi zwłaszcza gdy jest to jego stały towarzysz...ale też nie bez powodu każdy druid ma charakter neutralny. Co sprawia iż widocznie tak miało być...co nie znaczy, że moja postać nie będzie chciała pomsty.
 
__________________
Odważni żyją krótko...
...tchórze nie żyją wcale.

gg: 7712249

Ostatnio edytowane przez Musiek : 26-04-2008 o 00:19.
Musiek jest offline