Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2008, 11:30   #51
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Wyjątkowo niecierpliwie, jak na Uru, czekał aż w końcu powie Ben ten słowa: „A teraz czas w drogę”. Kiedy tylko je usłyszał ruszył niemal pędem do koni, i poza miasto, wyruszył tak szybko, że musiał jeszcze zaczekać na swoich towarzyszy przed bramami miasta. Odczuł wielką ulgę opuszczając to miejsce, ale chciał też odejść od niego jak najdalej tylko mógł.

Na słowa Celerusa o postaju zrobił zgryźliwą minę, nie miał zamiaru tracić czasu i chciał znaleźć się jak najdalej od odgłosów miasta.

-Odpoczniemy jeśli będzie to konieczne, dopiero co zaczęliśmy podróż- opowiedział i nieco przyspieszył tempa.

Pogoda była piękną, las był cudowny, czuł się wspaniale… wdychał głęboko powietrze, wsłuchiwał się w ćwierkot ptaków i szum strumieni. Unosił się w przyjemnym uczucie słońca ogrzewającego jego skórę. Las żył, była jesień, lecz życie wciąż było obecne i ruchliwe, nie dało o sobie zapomnieć. Miał się jednak na baczności, pamiętał słowa Bena o drowach i bandytach, musiał być czujnym.

Dojechali do miejsca odpowiedniego na obóz, czas był również odpowiedni ku zadowoleniu zapewne Celerusa. Każdy dostał swoje zadanie, Uru nie miał zamiaru się sprzeczać, było dla niego obojętnym kto wydaje „rozkazy” czy „prośby”, wiedział że i tak musi to być zrobione. Zanim jednak wyruszył na zwiad i poszukiwania wody musiał coś przekazać jego towarzyszom.

-Mam tutaj dwadzieścia specjalnym elfach strzał, których i my Volodni używamy, strzały sygnałowe. Dziesięć z nich to „kukułki”, drugie dziesięć to „.jastrzębie”. Kiedy zostaną wystrzelone ich lot się nieco chwieje, więc ciężej nimi trafić w cel… lecz to nie jest ich główną funkcją… ich zadaniem jest danie sygnału… w locie tych strzał można usłyszeć śpiew ptaków, także więc kukułka oznacza przygotujcie się na obronne lub uciekajcie, w zależności od naszych możliwości, jastrząb znaczy przybądźcie lub do ataku. Teraz wyruszam, pamiętajcie o sygnałach. – po tych słowach, dość długich, za długich niźli chciał wyruszył.

Obejrzał się tylko przez chwilę i powiedział:

-A tak, wartę mogę ja pełnić w nocy, potrzeba mi zaledwie tylko 2 godziny snu w przeciwieństwie do cielesnych, więc to chyba naturalny wybór- już się nie obracał i ruszył w drogę.
 
Qumi jest offline