Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2008, 21:28   #47
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Aż mnie dziwi, że nikt nie napisał o dwóch moich ulubionych broniach palnych.

SU-16 stosunkowo łatwo go przerobić na karabinek wyborowy, ma wbudowany dwójnóg. Dokupujemy celownik optyczny, znajdujemy wygodną, najlepiej zarośniętą wydmę, maskujemy się i jednym strzałem ściągamy tego wielkiego kolesia. Najbardziej mi się podoba w tym karabinku to, że możesz go złożyć wpół i schować do plecaka. Mam do tego karabinku jakiś dziwny sentyment.

Sig-Sauer P226 również do tego pistoletu mam dziwny sentyment. Jest celny, poręczny, szybko się go przeładowuje i chodzi na popularne naboje. Normalnie cudo. Wyposażymy w tłumik i mamy idealną broń cichego zabójcy.

Z nie podręcznikowych lubię Fa-masa. Mam do niego sentyment jeszcze z czasów JA2, kiedy to zwiększało mu się zasięg, szybkostrzelność i dawało Barremu, każdy kto grał wie o czym mówię.

Co do Deserta jakoś za nim nie przepadam. Wielkie to to, nieporęczne. A kula z dziewiątki zabija tak samo.
 
Szarlej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem