Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2005, 22:10   #17
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Drogi Yarocie

I właśnie dlatego, iz podręcznik do WFRP jest tak podobny do DnD nie przypadł mi do gustu. Pomijam tu już fakt ile ksiąg trzeba zakupić, aby zacząć sie dobrze bawić. Ale po co mi tabelka na długość jazdy, szybkość działania pułapek, czy jakość jedzenia w danym mieście. Owszem jest to ważne, jednak ja kieruję sie zasadą, iż kazda reguła ogranicza gracza. Dlatego cenię podręczniki, w których nie jest powiedziane krok po kroku co tez mistrz ma zrobić w danej sytuacji, ponieważ nawet dwa złamania nogi nie sa takie same.

Ciach! - by fleischman
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem