Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2008, 19:49   #97
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
„A to uprzykrzona smarkula. Mam jej już dość zresztą, kto mi zagwarantuje, iż rzeczywiście jest tym, za kogo się podaje, żadnych papierów mi nie okazała. Koniec z tym.”

Poczym podjechał jeszcze raz do Klary.

- Nie doczekam się odpowiedzi od waćpanny. Chyba jednak nie. Skoro nie, to jest list od twojego wuja, o ile oczywiście jesteś szlachcianką, a nie tylko zamordowałaś wraz tym kozakiem prawdziwą Klarę i wracaj do niego zanim wezwę straż i nakażę aresztować za podszywanie się pod szlachciankę. Myślę, iż parę tygodni karceru waćpanie dobrze zrobi jak pobędziesz wśród chłopstwa i mieszczaństwa w więzieniu. Nie jesteś szlachcianką z Imperium, więc twoje papiery są tutaj nieważne. Zanim przyjdzie potwierdzenie z Kisleva to trochę czasu minie. Żegnam ozięble. - Podał jej pismo. [Jeśli długo by nie odbierał upuści go na drogę]. Poczym odjechał w kierunku karocy. Nie zważał na poczynania smarkuli wiedział jednak, iż jego ogier bojowy w końcu by się rzucił na konia Klary, wyczuwając ponownie rosnąca irytację szlachcica.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 01-05-2008 o 20:13.
Cedryk jest offline