Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2008, 22:08   #12
Gust
 
Reputacja: 1 Gust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłość
Podczas gdy Samon wyjaśniał zaistniałą sytuację, na twarzy Lesława widać było coraz to większy uśmiech. Po chwili jednak przestał słuchać urzędnika i zaczął oddalać się w krainę swych myśli "Ja, Zostałem wybrany na taką ekspedycję...?" - myślał, z uśmiechem wpatrując się nieobecnym wzrokiem w Samona. Po chwili jednak wrócił na ziemie i zobaczył że wszyscy już są w drodze do stodoły. Jak najszybciej ruszył za grupką a gdy doszli do stodoły ten oddał się słuchaniu słów Samona. Gdy ten skończył, on odezwał się po krótkim namyśle.

- Taak... Pokonamy ją... - krzyknął entuzjastycznie.
Po czym wziął od jednego z chłopów skórę i rzucił się na jeden ze snopków siana który stał przy ścianie.
- Ten jest mój... - rzekł z dziecięcym uśmiechem.
Na snopku położył swoją skórę, po tym wstał i podszedł do Samona.
- Mogę jeszcze przejść się do wioski? Chciałem wstąpić na targ dopóki jeszcze kupcy nie odeszli... I mógł bym jeszcze z mej chaty zabrać jakąś żywność...
 
__________________
Zapalniczka - 2 zł
Kanister Benzyny - 100zł

Widok płonącego pokoju nauczycielskiego, z nauczycielami w środku - Bezcenne
Jak cuś to pisać GG: 10723280
Gust jest offline