Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2008, 17:11   #116
Musiek
 
Musiek's Avatar
 
Reputacja: 1 Musiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodze
Najpewniej byłbym czarodziejem. Zawsze ceniłem wyżej intelekt nad rozwój fizyczny, aczkolwiek najlepiej rozwijać się pod oboma kątami.
Fascynują mnie możliwości jakie mają czarodzieje w świecie fantasy. Jeden człowiek mogący spokojnie pokonać grupę osób pojedyńczym czarem, bądź nawiązywać kontakt z istotami znacznie potężniejszymi bez cienia strachu.

Oczywiście cała ta moc, byłaby zdobyta po długich naukach i praktykach. Wszak nic, co zdobyte bez trudu, nie cieszy.
W naszym prawdziwym świecie brakuje mi właśnie tej namacalnej magii. Niby słyszy się, że ludzie mogą robić cuda, ktoś tam lewitował nad ziemią itp, ale ile w tym jest prawdy, nikt nie wie.

Podsumowując, żyjąć w świecie fantasy byłbym magiem.
 
__________________
Odważni żyją krótko...
...tchórze nie żyją wcale.

gg: 7712249
Musiek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem