Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2008, 13:55   #27
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
"No proszę, jeszcze nikt tak bezpośrednio nie ładował mi się do wyrka. "

Mirela uśmiechnęła się na tę myśl. Pewnie dwa dni temu stanęłaby jak wryta na takie pytanie, czy raczej: oświadczenie lokatorki. Przez te dwa dni jednak bardzo dużo się wydarzyło. W jej życiu i w jej głowie.
Nagle papieros w ustach zaczął mieć cudowny smak z reklamy i przynosić ukojenie nerwom, a znajome kąty mieszkania przestały świecić pustkami. Wszystko wokół obudziło się do życia, jakby nastała wiosna.

„PRAWIE jak sielanka... gdyby nie to gówno za ścianą.”

- Spoko, rano przeniesiemy twoje bety do mnie, a teraz wskakuj pod pierzynkę... mała. Trzeba sie wyspać, jutro sporo roboty nas czeka.


Kiedy leżały już obie w łóżku, cisza wokół zdawała się być przytłaczająca, jakby posiadała jakąś wagę. Mimo woli nasłuchiwało się czy zaraz, dosłownie za moment, nie dojdzie uszu obcy dźwięk. Ba! Wręcz czekało się na niego. A tu tylko cisza. I hulający za oknem wiatr...

- Chyba tak nie zasnę. Popadam w stany lękowe, gdy za dużo myślę... – wyznała wreszcie Mira podnosząc się z łóżka – Włączę muzę... cicho. Tak tylko, żeby coś bzyczało.... Albo lepiej, teledyski. Będzie na czym wzrok skupić.

Przygryzła wargę. Nie lubiła się tłumaczyć, a jeszcze bardziej nie lubiła okazywać słabości. Czuła jednak, że Kornelia tego nie wykorzysta, że ona być może zrozumie. Aż się łezka w oku zakręciła. Dobrze, że była odwrócona tyłem do współlokatorki.

- O, tu mam zestaw, którego jeszcze nie przejrzałam. Niech leci. – to rzekłszy, włączyła play i zanurkowała do łóżka.

[media]http://www.youtube.com/v/-j39ABZyzek&hl=pl[/media]

- Kornelia... – szepnęła w którymś momencie - Myślisz, że pozbędziemy się tego świństwa? Boję się trochę...
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 04-05-2008 o 14:00.
Mira jest offline