Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2008, 13:11   #20
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 1 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
Tiberius we śnie zobaczył mroczną postać , która im groziła , śmierdział złem , potężnym złem. Nie zastanawiając się ani chwili zaczął biec w jego kierunku , po drodze wyciągając młot. Złapał go oburącz i zamachnął się potężnie z lewej strony ( na szkoleniach uczono go iż wróg zawsze się spodziewa ataku od prawej) i z przeraźliwym krzykiem " Giń w imię światłości !!! " rzucił się na bestie. Nim zdążył jednak zadać cios , świat zawirował i zobaczył z góry ciała |: swoje , Samaela i Bithora. Chciał krzyknąć ze strachu , ale nie mógł. Nagle wyrwał się ze snu i błyskawicznie zerwał się do pozycji siedzącej.
-Co to było do ciężkiej cholery ???!!! Widzieliście tą postać? Ona była wcieleniem zła ! gdzie ona jest?? gdzie poszła?? wydyszał w gniewie chwytając za swój młot.

Po słowach krasnoluda , odrobinę się uspokoił , lecz wiedział , że tak tego nie zostawi i nie spocznie dopuki to zło nie będzie martwe.
- Wyjątkowo dziwne jest to , że nie wyczułem bijącego od niego zła. Bardzo dziwne...
Zamyślił się na chwilę , z oczami przepełnionymi poczuciem winy.
- Dziękujemy Ci dobry gospodarzu , Heironous nie zapomni twoich czynów.
Po tych słowach zmarkotniał i zajął się w milczeniu swoim posiłkiem.

" O czym mówiła ta zjawa? W jakie sprawy się mieszamy , przecież dopiero przybyliśmy do miasta... i widziałem swoje ciało... i ich... nie mogę do tego dopuścić , jak tylko się dowiem kim jest przeciwnik to zrobię co w mojej mocy aby uwolnić świat od tej kreatury."
 
__________________
Here we stand, bound forevermore we're out of this world ,until the end...Here we are, mighty, glorious
At The End Of The Rainbow with gold in our hands...
Hammerfall - At The End Of The Rainbow
Maju jest offline