Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2008, 13:52   #17
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Mrrrr...

Właśnie tak zamruczałby Słodziak gdyby tylko mógł być kotkiem. Mruczał by i papusiał kitekata w postaci snotlingowych resztek. Nie jadł dziś śniadania - to źle. Nie uprawiał seksu od miesięcy - to gorzej...
Miał ochotę na moc wrażeń, nie przerażało go nic.
Z determinacją usiadł przy gadającym snotlingu i spojrzał na niego swoją pustką w oczach. Pustka owa jak lustro odbiło nagie i kuszące ciało zielonoskórego
"Weź mnie, weź mnie" - szeptało pożądliwie. Słodziak stwierdził, że zbyt często słyszy te słowa. Nie powinien oglądać filmów do późnej nocy, to źle działało na jego psychikę, na jego stan umysłowy. Zawsze uważał, że kolor czerwony jest bardzo ładny dlatego też z największą rozkoszą oglądał filmy, które miały kwadrat wpisany w czerwone kółeczko w jednym z rogów ekranów. Teraz wiedział, że to był błąd. Zło wypełniło jego umysł, coś przeszyło żołądek, poczuł ból, poczuł śmierć...beknął.

- Strzeżcie się. Odejdźcie, zanim przyjdzie po was. Bestia. Yyyyyghhh. - po melodramatycznym przedstawieniu impuś zaczął bić brawa i uśmiechać się.

- Ojej ojej, jak ślicznie zagrał ! A teraz jedzmy ^_^ - powiedział w swoim nikomu nie zrozumiałym języku po czym chwycił rękę snotlinga i ugryzł go w ramię pomrukując przy tym. Nagle z otchłani wentylatora dał się słyszeć niezidentyfikowany pomruk. Słodziak zatkał nos, gdyż strasznie zajechało stęchlizną. Ktoś tu nie mył ząbków przed snem, a to bardzo, ale to bardzo nie ładnie!

- Fuuuuu, ja tu jem, Ty gburze!! - krzyknął urażony i rzucił ręką snotlinga w wiatrak. Założył swoje łapki krzyżem na klacie piersiowej po czym strzelił focha ;<
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 06-05-2008 o 13:57.
Nami jest offline