Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2008, 11:35   #12
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Center, 244 dzielnica, taras Pałacu Plaza, 7:35 czasu planetarnego

Siedząc na ławeczce, mając za plecami wagonik gondolki, mężczyzna uśmiechnął się w odpowiedzi, choć jedynie ton głosu pozwolił w tym się zorientować nowo przybyłym:

- Pepper, Koen. - Każdemu z imion towarzyszyło skinięcie głową - Miejsce jest do bani na spotkanie. Ale jest przestronne, widać każdego, kto się zbliża, satelity nas nie złapią, no i do tego za dziesięć, nie, już dziewięć minut zmieniamy lokal. To tylko punkt kontaktowy, by zgubić szczury i sprawdzić tych, co przybędą. No i oczywiście test. Tylko Strażnik rozpozna szyfr, a idiotycznie mały limit czasu nie daje okazji na jakieś sztuczki. Oczywiście zrozumiem, jeśli nie zaufacie mi - w końcu to ja wybrałem miejsce spotkania i może coś kombinuję. Jeśli więc macie ochotę trzymać mnie na muszce, nie ma problemu, jest to w danej chwili jedyna gwarancja, jakiej ja mogę udzielić Wam.

Spod maski Pepper było widać jej oczy. Koen nałożył kominiarkę. Czyli wiedzieli o kamerach. Ta dwójka nie była zła, rzucało się w oczy zwłaszcza wyszkolenie mężczyzny. Problem był tylko, co zrobić z transportem jakim przybyli? Parking? Chyba tylko...

"Ha. Ona ma dokładnie takie same oczy jak ja. Ba! Ma nawet pionowe źrenice!"

- Jeszcze jedno. Następny punkt trasy jest osiągalny gondolą. Chcecie zaparkować gdzieś auto czy posłać je autopilotem? Zakładając, że ma autopilota. Niezłe koordynaty parkingu to...

Niewielkie holo wyświetliło w powietrzu wiadomość, obracając ją tak, by Pepper mogła bez problemu przeczytać. Koordynaty wskazywały publiczny parking niedaleko zrujnowanego osiedla Skyreal.

Podobnie jak Koen, tak i Jose nie zdawał się być szczególnie poruszony. Miał podstawy.

"Oczywiście, jeśli zginę, odpowiedni przekaz zostanie posłany przez bransoletę. Pozostali Strażnicy zostaną ostrzeżeni, że najpewniej pracujecie dla Konsorcjum. To jest moją gwarancją, że jeśli zginę, to nie na darmo."
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 07-05-2008 o 11:42. Powód: dodano ostatni paragraf
Tammo jest offline