Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2008, 08:37   #6
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
przyznam szczerze, że moje postacie to lubiły zbierać pamiątki - od zapalniczek zippo, po rozbite okulary, sutanna [choć nie w kieszeni ale noszona przez zabójcę była raczej formą pamiątki ], śrubki i różnej maści nakrętki [ale to głównie oczywiście monterzy- Ci to głównie mieli w wozach tzw. co sie na winie bo sie sprzydać może], w opcji szamana po kieszeniach upychałem wszelkiej maści ziele, grzybki czy wyciągi z kaktusa w niewielkich pojemniczkach.
Aczkolwiek najbardziej chyba dotąd nietypową rzeczą i przydatną w dodatku była metalowa struna z gitary, którą w kieszeni nosił mój zabójca i używał jej czasem jako garoty.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem