Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2008, 09:03   #24
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 1 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
- Przybyłem tutaj....
Zaczął Tiberius nie podnosząc głowy znad jedzenia.
-... Bo mistrz mojego zakunu , Henryk Von Daru miał proroczy sen. Widział czarne chmury zbierające się nad tą okolicą , widział jak przykrywają całą światłość. I widział oddział mężnych wojów , zabitych przez skrytobójców.

Teraz podniósł wzrok na towarzyszy , przepełniony troską i smutkiem wzrok.

- W tej okolicy zło podnosi swój łeb , a moim zadaniem jest dowiedzenie się dokładnie jak się sprawy przedstawiają i zniszczenie zła w zalążku , lub gdybym nie był w stanie sam stawić mu czoła to wysłanie raportu do moich braci z prośbą o pomoc.

Urwał swoją wypowiedz , po czym odsunął od siebie posiłek , sięgnął do plecaka , z którego wyjął brązową zakorkowaną butelkę wina , wyciągnął korek i wziął spory łyk . Zakorkował z powrotem i schował do plecaka.

-Proponuje , żebyśmy teraz poszli zobaczyć to ciało , a później obeznali się w sytuacji w mieście.... i poza jego murami.
Obym nie musiał wzywać moich braci , Heironousie dodaj mi sił , abym razem z towarzyszami był w stanie zniszczyć nękające te krainy zło.
 
__________________
Here we stand, bound forevermore we're out of this world ,until the end...Here we are, mighty, glorious
At The End Of The Rainbow with gold in our hands...
Hammerfall - At The End Of The Rainbow
Maju jest offline