Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2008, 21:07   #8
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Moja jak na razie jedyna solidna postać do Neuro, amerykański wojskowy i patriota (zrobiony na podstawie Kapitana Ameryki), wozi ze sobą szczelnie zapakowane pudełko z hawańskimi cygarami, zdobycz podczas misji na Hawanie (założyłem, że był jakiś konflikt zbrojny związany z Kuba, Kolumbią itp w czasie gdy uderzyły atomówki i reszta tego badziewia). Ma zamiar otworzyć i odpalić jedno z nich, gdy Moloch będzie pokonany. Powodzenia .

Co do kieszeni to nie wiem, bo nie grałem nigdy w realu, gdzie trzeba było kombinować, aby przeżyć. Ale uważam, że byłby to pewnie mały nóż - narzędzie. Niekoniecznie ostry, aby coś podważyć, odkręcić śrubkę, coś przeciąć. Rolka taśmy klejącej na pewno by sie też przydała (ciekawe czy klej w przedwojennej taśmie by wytrzymał ). No i jakieś kamyczki czy śrubki zawsze się przydają. Lepiej mieć niż nie mieć .
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem