Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2008, 09:04   #29
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 1 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
Gdy Tiberius wszedł za innymi przez drzwi , które okazały się być iluzją , spojrzał niepewnie na osoby w błękitnych szatach. Po chwili jednak zdecydował się podejść do parawanu. To co zobaczył wzbudziło w nim smutek i troskę.

"Żaden wojownik nie zasługuje na taki los"

Aż do wyjścia z pomieszczenia zachowywał milczenie. Kiedy starzec usiadł do stołu z krasnoludem , Tiberius przypomniał sobie ogłoszenie o ochronie karawany.
" Jeżeli mam walczyć z takim przeciwnikiem to będę potrzebował silnych , magicznych przedmiotów , a jeśli mam je zdobyć potrzebuję pieniędzy. Bezmyślny atak na wroga , bez przygotowania , nie byłby odwagą , lecz głupotą"
Po tych słowach nie mówiąc nic nikomu podszedł do stolika przy którym siedział szlachcic i powiedział:
- Witam , nazywam się Tiberius "Ciężkoręki" , ja i moi towarzysze bylibyśmy zainteresowani ofertą pracy przy ochronie karawany , czy jest to wciąż aktualne?
 
__________________
Here we stand, bound forevermore we're out of this world ,until the end...Here we are, mighty, glorious
At The End Of The Rainbow with gold in our hands...
Hammerfall - At The End Of The Rainbow
Maju jest offline