Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2008, 21:31   #19
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Jest już... 11(w tym dwóch przez pw) chętnych! jak jednak wcześniej napisałam wszystko zależy od waszego podejścia/zaangażowania do sesji i kart.

Rekrutacja potrwa jeszcze "jakieś" 10 dni, może 2 tygodnie, więc spieszyć się nie musicie, ale jednocześnie wypadałoby się już w końcu zająć kartami lub chociaż do mnie odezwać, niektórzy po napisaniu tu 1 posta zamilkli... . Już w trakcie sesji też znajdzie się ewentualnie miejsce dla kogoś kto chciałby dojść więc tym też się martwić nikt nie musi.

Mam już dopracowaną i tyci poprawioną kartę ŚLePoX'a (Półelfi Tropiciel/Łotrzyk) i Sinthael'a (Elfi Woj).

Czekamy więc na pozostałych chętnych i ich karty. Co do samej częstotliwości postowania to przynajmniej 2 w tygodniu, ja mogę na 100% dawać naprawdę obszerne posty w środy i soboty, a jeśli zajdzie potrzeba to i jakiś krótszy mogę zamieścić w pozostałe dni tygodnia. Wy zaś nie musicie się tej zasady trzymać (czyli tylko 2 posty w tygodniu), jeśli chcecie sobie np. podyskutować między waszymi BG w sesji to nic nie będzie stało na przeszkodzie byście zamieszczali posty itd.

Tak ogólnie to może macie jeszcze jakieś pytania, czy tu czy na pw (na gg jestem sporadycznie), albo chcecie jeszcze o czymś pogadać?.
 
Buka jest offline