Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2008, 20:16   #220
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
Droga do miejsca gdzie czekała Apsu była utrudniona przez brak widoczności.
Edic idąc uważnie wypatrywał dziewczyny, ta zaskoczyła go znowu, drugi raz dzisiaj. Stała przestraszona patrząc na medyka , ale nie to zdziwiło Caleba. Przy pniu leżał martwy jaszczur.
Długo nie myśląc podbiegł do dziewczyny.

Ni... Nic Ci nie jest ? zająknął się patrząc na rany stwora.
Obóz jest już bezpieczny , choć ze mną . Możesz chodzić ? jeśli trzeba to Ci pomogę ale proszę oprzyj się o prawe ramię , na lewym mam ranę.powiedział wystawiając do niej zdrową rękę.
Słuchaj ja mam do Ciebie prośbę, potrafisz leczyć prawda? Musisz mi pomóc z tym ramieniem bo dojdzie do zakażenia. popatrzył dziewczynie w oczy. Była zmęczona ale miał nadzieję że myśli trzeźwo. Edic złapał ją za rękę i skierowali się w stronę obozu.
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline