Wątek: Realizm w RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2008, 20:36   #18
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie no, bardzo fajnie. Przepraszam, ale mam wrażenie, że albo ja nie umiem wyrazić swojej myśli wystarczająco jaśno, albo Ty masz problem z jej odczytaniem. Prawdopodobnie to moja wina. Dlatego spróbuję jeszcze raz:
Nie neguję tego, że krasnoludy (krasnoludowie?) są bardzo silni. Stwierdziłem, że napisanie przez szanownego autora, że krasnolud mógłby nieść tyle co koń i jeszcze do tego samego konia, może - tym bardziej, że nie wiem, w jakim kontekście to napisał - być zabiegiem artystycznym, który ma za zadanie podkreślenie niezwykłej - z punktu widzenia człowieka - siły rzeczonego przedstawiciela krasnoludów.
Przepraszam wszystkich, że piszę po raz któryś tam to samo, ale chciałbym być dobrze zrozumiany, przez Szanownego Marjana.
 
Betterman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem