Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2008, 22:59   #167
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dobra, skoro ktoś wyciągnął ten temat.
(Wiecie, ja to wszystko przeczytałem...)

Zaczniemy od końca. Imię dla postaci musi - przede wszystkim - brzmieć. Nie ważne czy to imię fatastyczne, czy istniejące, samo, czy z dodatkiem w postaci nazwiska. Zwłaszcza takie ostatnie, czyli dwuczłonowe miano, musi brzmieć. Imię ma pasować do postaci, a nazwisko do imienia. Inspirację biorę ze wszystkiego, co mi w ręce wpadnie. Znaczących używam rzadko, bo wydaje mi się to dosyć sztuczne (co innego przydomki, rzecz jasna), chyba że mocno zakamuflowane.

A nick? Hm. Napewno nie oznacza, że mam się za kogoś lepszego, niż ogólnie pojęci Wy. Wiedzący będą wiedzieć, niewiedzącym tłumaczyć nie będę. Trochę z przypadku, trochę znaczący, ale chyba tylko dla mnie. Ewentualne propozycje proszę na PW, he he. Dla postaci się raczej nie nadaje, ale niczego wykluczyć nie mogę.
 
Betterman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem