Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2008, 10:50   #7
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Przyznam szczerze, że odkąd znalazłem jakąś stronkę, z fanowskimi projektami, które wyszły na samym początku bodaj Wydania NS 1.5 to mnie zmuliło. Były one powiedzmy Zbyt Chromowane jak na moją wizje Shimy. Przeważały PowerArmowy, Pistolety zadające Krytyki i przenośne akceleratory liniowe. Dlatego ogólnie byłem nastawiony na nie względem projektów Fanowskich.
[możliwe że to też moje małe zboczenie dotyczące faktu że ja wszystko jakoś wole mieć na papierze->pułce->i własnej łapce].
Teraz, jednak przeglądając ostatnio stronki, natrafiłem na kilka dodatków, w tym wyżej wymieniony i przeglądnąłem tylko pobieżnie.
Przy Hi-Tech nasunęła mi się na wstępie jedna myśl - "noż cholera przecież Cyborgizacje, łączenie ciała itp mamy w bohaterze^2 - widać ludkom za mało i teraz chcą powergamingować."
Wszelako w miarę przeglądania zdaję się być zasługującym na uwagę i trzymającym klimat. Choć parę rzeczy wydaje się powtarzać z Boh^2 jak smartzłącze czy cyber ramie.

Na razie więcej nie powiem bo nie przeczytałem całości dodatku - a wiadomo "gry po screenach" sie nie ocenia - btw - Hi-Tech ma ładne rysunki

Moich graczy zmartwię - wole narazie trzymać się wciąż oficjalnych dodatków - ale wiecie gambling jest gambling - możemy porozmawiać hehehe....
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem