Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-13-2008, 17:59   #9
merill
Wasteland warrior
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 5 merill jest po prostu świetnymerill jest po prostu świetnymerill jest po prostu świetnymerill jest po prostu świetny
$: 103 301
Ten twój pomysł n^3 całkiem niezły z tymi bunkrami. Wszak po wojnie wiele podziemnych infrastruktur pozostało, mniej lub bardziej nietkniętych... choć z reguły bardziej. I raczej ciężko na nie trafić.

Powiem szczerze, że może skrobnęło by się coś tam do tego twojego projektu, ale na taką ekstrawagancje mogę sobie pozwolić dopiero po 15 lipca, już po egzaminie inżynierskim. Przed tym terminem nie napiszę nic oprócz postów do sesji i w ramach opostwa.
 
__________________
Rangers lead the way - 2 batalion Rangersów - 6 June 1944 - Omaha Beach
W sobotę odpisuję do: Rivera,RR,Deusa,Fontanny i Światów. Wszystkich MG i graczy przepraszam, ale w związku z nową pracą nie dam rady inaczej. Proszę o wyrozumiałość.
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem