Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2008, 22:26   #11
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Wiesz co mnie najbardziej boli w tym Fragmencie Fabuły? Stylistyka. Sam kiedyś byłem noga w tym, ale moja szanowna nauczycielka języka polskiego mnie w miarę wyprostowała.

Cytat:
Uliczki niegdyś zapełnione różnego rodzaju stoiskami, straganami teraz puste, spopielone ,pełne bólu i zawiści, .
Brak orzeczenia w tym zdaniu i nie wiem co robi ten przecinek na końcu.

Cytat:
-Nie ma nic gorszego! powiedział siwy odziany w szaty starszy wioski.Najprawdopodobniej ocalał spośród uchoćców.
Można odnieść wrażenie, że ktoś to wszystko powiedział. Kiedy kończysz wypowiedź a zaczynasz opisywać osobę mówiącą to dawaj myślnik.

Cytat:
w tym momencie staruszkowi łza spłynęła po oku
1. Zdanie zaczynamy dużą literą;
2. Nie widziałem jeszcze żeby komuś łza po oku spływała (ale po policzku tak).

Jeszcze kilka spraw:
1. Po kropce robimy odstęp;
2. Dwa entery pod rząd nie bolą;
3. Tekst bardzo chaotyczny (co ma gwar z gospody "Kulawy Szpak" do kłutni z mężem?);
4. Nie załamuj się ostrą krytyką, tylko na przekór mi się doskonal.


Jak z tego wszystkiego wycisnąć fabułę i RPG-ową część rekrutacji to całkiem nieźle wymyśliłeś.
 
Gettor jest offline