Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2008, 08:16   #24
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Konsorcium tutaj? Jak? Czyżby ktoś z nich był zdrajcą? Samo centrum akcji, a właśnie tego miałem nadzieję uniknąć. Zwykła spokojna niezobowiązująca rozmowa przy piwie, a nagle okazuje się że ktoś chce ich wysadzić w powietrze a potem jakby tego było mało połowa z nich chce zrobić to czego nie udało się tamtym. O rany.. mam przejeb...

-Hmm no cóż bardzo żałuję, że nie należę do ludzi mających skłonności kamikaze, nie mam co prawda jeszcze dzieci - urwał puszczając oko do Pepper - ale jednak byłoby miło gdybyśmy usiedli spokojnie i pogadali przy tym przy piwie.

Kończąc zdanie zbliżył się powoli do człowieka, który wcześniej przedstawił się jako Wolfgang robiąc przy tym przyjazne gesty rękoma. Zatrzymał się stojąc pomiędzy oboma strażnikami, wyglądało na to, że chce po prostu rozluźnić atmosferę. Jego uśmiech nie był szczery, ale żaden z nich nie wiedział jakie myśli mogą się pod nim skrywać. Nagle odwrócił się jednym rozmazanym ruchem i zanim jeszcze z ręki wysunął mu się nóż on trzymał już dłoń przy szyi Wolfganga.

-A teraz zatrzymaj to, i daj mi wysiąść. Nie na to się pisałem.

Być może to on przyniósł za sobą psy Konsorcium, liczył się z tym. Jednak na szali było zbyt dużo na roztrząsanie sprawy i wątpliwości. Dodatkowo Koem i Wolfgang - nieważne czy obaj mówią prawdę - gotów byli się prędzej pozabijać niż ustąpić. Był Strażnikiem, ale niektóre wartości cenił sobie bardziej od innych a na samym szczycie tego łańcucha bezsprzecznie stało własne życie. W dodatku ich czas kończył się nieubłaganie, 2 minuty...
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 14-05-2008 o 23:13.
traveller jest offline