Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2008, 08:47   #7
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Ave!

Pozdrowieni bądźcie w imieniu Palladine! Niech jego światło przyświeca Wam szlachetni w codziennych trudach, niech jego moc obdarzy Was mądrością i rozwagą... niech jego barek zawsze będzie pełny, aby nikt z Was nigdy spragniony nie był!

A tak poważnie
Witam wszystkich, mam nadzieje że zabawa będzie tak samo dobra o ile nie lepsza

Co kontaktu ze mną. Niestety tak jak Vireless raczej nie jestem dostępny na gg. Pozostaję natopiast do dyspozycji na PW, oraz na email (mój adres ma nasza Mistrzyni, oraz mogę go udostepnić na PW, darujcie ale wolę uniknąć nawału wiadomości )

Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline