Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2008, 14:34   #9
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Hola! Nie obrażać mi tu wyznawców światła! Szczególnie pewnego Krasnoluda sesyjnego, bo jak nie to będzie musiał się bać o swoje plecy Domyślcie się o co chodzi

Tak, również witam nowo przybyłych i życzę miłej zabawy.

Gdzie można mnie złapać?
Cóż, rzadko bywam w posiadłości w górach. Oczywiście można tam zajść, ale nie gwarantuję, że mnie tam zastaniecie. W każdym razie jakby ktoś był chętny to podam adres: roper13@op.pl
Stosunkowo często bywam w dworku nad morzem. Tutaj dużo częściej można mnie złapać. Podaję adres: PW
To zaś moja ulubiona i najpiękniejsza willa. Leży na wyspie przy górach otoczonych lasem, a do morza jest tylko pięć minut drogi. Tam można mnie złapać praktycznie najczęściej. Podaję, więc adres: 6308455. Zobaczycie nad domem napis "gg" i będziecie już wszystko wiedzieli.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 14-05-2008 o 14:42.
Alaron Elessedil jest offline