Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2008, 22:19   #22
vizerelli
 
Reputacja: 1 vizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wyrwany z drzemki chwilkę tępo patrzyem na resztkę piwa ściekającego po spodniach, po czym popchnąłem w ramię śpiącego pijaczynę
-Patrz co robisz dziadu!-warknąłem zirytowany
-Nie wszyscy w około mają gdzieś jak wyglądają!
eh ta Polska, wcale nie lepsza od mojego rodzinnego kraju, ale tam mnie nigdy nikt niczym nie oblał w pociągu... - pomyślałem ,-wszędzie menelstwo i ćpuny, pierdolona zakała.
Poczułem znajome ciepło na twarzy.
Poprawiłem okulary, złapałem torbę i ruszyłem ku wyjściu z przedziału.
-Miłej drogi-burknąłem.
Poszedłem w stronę łazienki spoglądając na szybko umykające drzewa za oknem.

Kiedy zbliżyłem się do końca przedziału uderzył mnie smród z kibla.
Postarałem się wstrzymać oddech, wejść złapać papier toaletowy i wyjść na korytarz.
pierdole, nie wracam tam- pomyślałem -postoje na korytarzu przynajmniej będę miał spokój
 
vizerelli jest offline