Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2008, 09:09   #151
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Wchodząc do pokoju Tomek rozejrzał się dookoła, oceniając gdzie będzie wygodnie. W miejscu gdzie zazwyczaj spał nie było o wiele bardziej komfortowo, więc lepiej będzie jeśli zostanie tu. Podrapał się w głowę.

Ja mogę się zająć jakimś wywiadem co do Linii Ley - znam paru czubów którzy wierzą w ludzkie teorie o UFO i inne takie. Mają poza tym dość duży zbiór pism poświęconym zjawiskom paranormalnym - czyli rzeczom takim jak my, kosmici i inne podobne. - Podrapał sie w szyję. - Mogę się też spróbować wywiedzieć coś o sprawach prawniczych, chyba znam syna tego Preissa.. Muszę się jeszcze upewnić. Co do przywołania Incarna, to ja się nie znam - jestem dupa wołowa jeśli chodzi o Teurgię, więc żeby niczego nie spartolić lepiej zajmę się czymś innym. Ale N'saklo, jeśli da się pomóc to czemu nie. - uśmiechnął się lekko. Sam nie wiedział, czy to co mówi ma sens, był już po prostu zmęczony. - Nie mam nic przeciwko towarzystwu, mogę pomóc wam w poruszaniu się po mieście, lupusy. Dobra, to kiedy się spotykamy?
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline