Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2008, 20:00   #23
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Levin słuchał uważnie słów wszystkich. Najbardziej go zaciekawił tygrys. I to do niego miał się odezwać gdy drow wtrącił się do rozmowy. Gdy tamten skończył druid odezwał się spokojnie słowa kierując do Teva.
-Widzę, że nasze rozumienie Bieli i Fioletu są podobne, wyjątkami jest elf i drow. Myślę, że ta dyskusja nikogo nie przekona. Bardziej zaciekawiło mnie Twoje zdanie o neutralności. Twierdzisz, że jesteś neutralny bez odchyleń w żadną stronę. To jest fizycznie i psychicznie nie możliwe. Zawsze są odchyły w którąś stronę. Na pewno częściej stajesz po stronie jednego koloru. I w tym momencie przestajesz być neutralny. Stajesz się wtedy dajmy na to biały. Po prostu są różne odcienie bieli czy fioletu. Ale przestańmy o tym rozmawiać, taka rozmowo rodzi tylko niezdrową atmosferę. I proszę nie zarzucajcie mi, że przerywam tę rozmowę w tym momencie bo chcę mieć swoje zdanie.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline