Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2005, 21:57   #60
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Nie porównuj Wermachtu z obozem koncentracyjnym. Poczytaj może kogo brali do obozu a kogo do Wermachtu i nie opowiadaj durnot. Do Wermachtu brali TYLKO i wyłącznie Polaków (?)
ale co to ma do Tuska? co to ma do uciekania z wermachtu? - ja offtopuję?

Cytat:
Chodzi mi o to, że Tusk kłamał, bo dobrze wiedział, że dziadek był w Wermachcie oraz o to, że Kurski mówił prawdę
Tusk nie kłamał. Stwierdzenie Kurskiego miało oznaczać, że dziadek Tuska załatwił sobie kennkartę... A nie, że był ofiarą III rzeszy. I Tusk zaprzeczając temu powiedział prawdę.

Cytat:
Ja nie napisałem że dziadek Tuska to bydlę bo był w Wermachcie. Hood, czytaj uważnie.
Oczywiście, że nie. Napisałeś, że jego obowiązkiem było uciec. - Czytam uważnie. Niezależnie od wszystkiego innego, nawet za cenę życia... Bo chyba wiesz, że dezercję podczas wojny karze się śmiericą...?

A kaczyńskiego kampania pogrąża go jako polityka, człowieka i reprezentanta tego kraju. Tyle krętactw ilu dopuścił się podczas tych kilku tygodni (on i jego partia) to aż nadto, aby go skreślić jako kandydata na prezydenta... :/
 
Hood jest offline