Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2005, 14:53   #183
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Kurde, sory prowadzenie na forum ma swoje wady :P . Zaczne sobie notować która jest godzina chyba, bo bez tego...
Gdzie chcecie się wybrać w nocy?
Bo Włości Teonins'a Cankbherta są znacznie dalej(2 dni drogi)
[Od stolicy jeteście 5-7 dni (Gisereux)] .
Karczmarz mówił o kimś innym np, gdy chodziło mu o swojego sponsora . Reszta z żarciem i najemnikami to oczywiście Cankbhert. Przynajmniej tak twiedził Karczmarz a jak wiadomo to rzetelna kopalnia wiedzy.
To tyle sprostowania.
Nie pamiętacie już jego Nazwiska tego fundatora, ale możecie spytać się karczmarza jescze raz :P

Kurde nie wiem teraz czy ja tak zamotałem z jego wypowiedzami, czy wy robicie nadinterpretacje
Przejrze swoje posty i dam wam znać, najwyżej je poprawię.

Było huncwoty :P
Cytat:
To sie zaczelo jak Pan wrocil na swa sadybe, nie nasz bo my tu pod stolica siedzimy.
, Cankbhert ten co wrocil 6 ksiezycow temu to przez niego to wszystko. Od kad tam stoi to kurzjki i takie tam inne
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline