Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2008, 11:02   #3
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Prorok Aveane przewidział, że się tutaj zjawie. Wszyscy Ci co czytali całą sagę są niczym jedne wielkie ka-tet. Może właśnie to wyjaśnia sposób w jaki to przewidział

Książka rewelacyjna. Momentami trochę ciężka, ale jako całość jest po prostu genialna. Zwłaszcza zakończenie książki. Dawno nie czytałem żadnego dzieła, które kończyło by sie aż w tak "ciekawy" sposób W końcu ka jest kołem

Kingowi należą się pokłony za napisanie tak wspaniałej sagi Ja czytałem też całą sagę o Wiedźminie. Dopiero później wziąłem się za wieże. I zastanawiałem się który bohater (Roland czy Geralt) jest ciekawszy. Ogólnie wg. mnie są bardzo do siebie podobni. Geralt chyba mimo wszystko ma więcej skrupułów i moralności (o zgrozo ).

Wilki z Cala? Chyba najlepsza cześć. No może poza samą Mroczną Wieżą.

Zachęcam wszystkich

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim"...(jeśli źle to przytoczyłem to Aveane mnie poprawi ).
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."

Ostatnio edytowane przez Thanthien Deadwhite : 18-05-2008 o 11:17. Powód: Błąd :) Chyba już lepiej co?
Thanthien Deadwhite jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem