Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2008, 14:09   #16
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Z interesujących postaci jakimi grałem:

1. Tymbarkowy szaman... szaman iście ztechnicyzowany, lubiący elektroniczne gadżety, twierdzący, że działają dzięki duchom. Dodatkowo posiadał wyrocznię. Pomysł opisałem w temacie, o tym co nasze postaci noszą w kieszeniach. Wyrocznia to worek pełen kapsli od tymbarku. Jak wiadomo sa na nich fajne teksty i moja posse wróżyła z nich enpisom i graczom...

2. Kanibal z Kolorado. Mniam. Bardzo fajnie było zrobić sobie avatara Hannibala Lectera w świecie NS. Zabójczo inteligentny, czarujący, posiadający styl i poczucie smaku (lol) esteta. Trudna do odgrywania i wyrafinowana postać. I like it.

3. Szczur. Doskonale znający kanały, mistrz zastawiania pułapek w tychźe. Zero walki wręcz, bronią białą, czy palną. Mistrz mechaniki i pułapek. Fajnie było bronić domu przed maszynkami...
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem