Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2008, 18:00   #2
Verax
 
Verax's Avatar
 
Reputacja: 1 Verax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumny
Gratulacje Aveane, dobry temat!
Zaciekawiło mnie i to bardzo ale sądzę, że ankieta powinna zawierać jeszcze jedną opcję, która stanowiła by o pośredniości decyzji, bo takowa moja jest.

Cóż ilekroć zachwycam się nad filmem związanym z tym fenomenem, to raczej nigdy nie pomyślałem o tym jako o walce, mimo, że może to sprawiać takie pozory... No właśnie, dlatego jest to dla mnie bardzo upiększona i rozbudowana wersja tańca z elementami rywalizacji w obrębie pary. Ta dziedzina nie polega tyle co na akcji nóg i bioder, co na akcji całego ciała. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie przyglądając się filmom (amatorskim czy profesjonalnym).
Poza tym czy zawodnicy czasami nie posługują się jakoś bronią czy cuś (np. jakieś takie miecze dziwne ze wstęgami?). No i ten element, z kolei przemawia za tym, że jest to walka...

Trudny temat do dyskusji, szczególnie dla amatora tego sportu(?), który jest totalnym laikiem w tej dziedzinie. Jednakoż chyba Loona, będzie miała więcej do powiedzenia w tym temacie , wszak trenuje to o ile pamiętam z burzliwej sytuacji...
 
__________________
Bo nie wiemy co za tym dniem,
Za horyzontem, za dniem...

Ostatnio edytowane przez Verax : 20-05-2008 o 18:03.
Verax jest offline