Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2005, 19:09   #1
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kulturalnarozrywka, czyli teatr, opera...

Możemy tu zobaczyć tyle tematów dotyczacych różnego rodzaju filmów, czy książek, ale nie ma żadnej wzmianki o teatrze, operze...
Co wy sadzicie o takich rozrywkach?
Wolicie teatr, czy kino?
Byliście kiedyś w operze?
Co sadzicie o nastroju i atmosferze panującej związanych z teatrem i operą?


Teraz troche ode mnie:
Osobiście uwielbiam teatr i operę. Staram sie w miarę regularnie jeździć na spektakle (głównie z rodzicami), przeważnie w każdą niedzielę. Kocham atmosferę panująca w operze, gdy wszyscy galowo ubrani przechadzają sie z kieliszkami wina po budynku. Te zdawkowane wypowiedzi...
Ale mniejsza z tym, lubicie jakiś konkretnych aktorów teatralnych?
Ja mimo, iż mieszkam w woj. Śląskim często wyjeżdzam do teatru Starego w Karakowie i muszę przyznać, iz każdy aktor któremu udało sie tam zagrać jest prawdziwym i niepowtarzalnym artystą.
Samemu także uczestniczę w licznych festiwalach i warsztatach teatralnych.
A wy, uczęszczacie np. na kółka teatralne?
Słucham waszego zdania, a ja na razie mogę powiedzieć tylko, iz:

[shadow=red:711c756506]KOCHAM TEATR [/shadow:711c756506]
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem