Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2008, 22:19   #26
Baranio
 
Reputacja: 1 Baranio nie jest za bardzo znanyBaranio nie jest za bardzo znanyBaranio nie jest za bardzo znanyBaranio nie jest za bardzo znanyBaranio nie jest za bardzo znanyBaranio nie jest za bardzo znanyBaranio nie jest za bardzo znany
Taa jasne. Prorok? bo skąd wiedziałaś jaka jest moja odpowiedź? zapytałem w myślach kobietę wychodzącą przez drzwi przedziału. Nie miałem najmniejszego zamiaru pilnować jej rzeczy, mimo iż w odczuciu niektórych osób mogło zdawać się to chamskie, niegrzeczne i niegodne gentlemana.

Wpatrywałem się bezmyślnie w krajobrazy za oknem. Rzadko zdarzało mi się myśleć o... niczym. Nic nie robić, o nic się nie martwić, nic nie planować, nie tworzyć, pisać. Ale chciałem wykorzystać te ostatnie chwile urlopu.
Chciałem je wykorzystać leżąc w łóżku. Leżąc wśród pościeli, topiąc się w poduszce i ...
Od myśli oderwało mnie westchnięcie Łukasza. Widać, że był znudzony, a przynajmniej chciał za takiego uchodzić. Wytrzymał bardzo długo. Znosił spojrzenie nieznajomego tak długo, że jego wnętrzności musiały się gotować.
 
__________________
.

Ostatnio edytowane przez Baranio : 21-05-2008 o 22:21. Powód: rozdział =/= przedział. XDDDD
Baranio jest offline