Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2008, 14:39   #100
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Mablung przedzierał się przez las w kierunku z którego nadleciał pocisk. Jego duszę przepełniała wściekłość i żądza mordu, jednak kiedy wreszcie dotarł na plażę zauważył tylko trola, krasnoluda i martwego orka.
" To pewnie ten ork zabił moją siostrę. Dobrze że już nie żyje, chociaż wolałbym zabić go samemu."
Druid podszedł do swoich towarzyszy i powiedział:
- Witajcie, całe szczęście, że nic wam nie jest. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o tym wielkim włochaczu i mojej siostrze. - tutaj elf na chwilę zrobił przerwę, a potem zwrócił się do krasnoluda. - Dziękuje ci potężny krasnoludzie, że ich pomściłeś.
Nagle znowu poczuł się obserwowany. Spojrzał w kierunku las, ale niczego specjalnego nie dostrzegł
" Dlaczego ten ork nas zaatakował? Przecież zawarliśmy z nimi pokój przeciwko Archimondowi. Będę chyba musiał bardziej uważać na naszego orczego przyjaciela"
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline