Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2008, 23:35   #101
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
- Witajcie, całe szczęście, że nic wam nie jest. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o tym wielkim włochaczu i mojej siostrze. Dziękuje ci potężny krasnoludzie, że ich pomściłeś.

Usłyszawszy te słowa Ferin zaczął się zastanawiać, o czym Mablung mówi. Jaka zemsta? Co się stało? Cżyżby było coś nie tak z elfką? Może nie udało się jej uratować? A tauren? Przecież on wyglądał na zdrowego.

- Nie musisz dziękować, elfie. - rzekł – Jeśli nawet kogoś pomściłem to bynajmniej nie zrobiłem tego świadomie. - krasnolud zrobił krótką pauzę, po czym kontynuował – Z twoich słów wynika iż naszym towarzyszom coś się stało. Nie mści się żywych. Powiedz czy są cali i bezpieczni, bo w pierwszym wypadku powinniśmy im pomóc, a w drugim należy być ostrożnym. Musimy wiedzieć co czynić.
 
Dalakar jest offline