Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 10:30   #14
szakall
 
Reputacja: 1 szakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodze
Imię:Bruno
Wiek:5lat
Rasa: Wyżeł Niemiecki Nizinny Rdzawy
Wygląd:Brązowy duży jak na swoją rasę pies. Na klatce piersiowej i "stopach" szaro-brązowy. Na szyji kolczatka. Długie uszy. Na pysku zwisające fafle.Brązowe oczy i nos.
Historia i charakter:Widzisz że podchodzi do ciebie duży, brązowy wyżeł:
Hej stary!Jestem Bruno... Ej! Nie! Bez wymiany wizytówek! Nie lubię jak mi ktoś wącha tyłek! Wracając do mnie nie podskakuj bo JA ty żądze! No i tak ma być! A nie wiesz czasami jak sie wabi ta nowa suczka z pod piątki??
Ten dialog z innym psem najlepiej obrazuje charakter Bruna: z pozoru miły, łatwo go zdenerwować, bez ograniczeń korzysta ze swojej władzy, ogląda się za suczkami. jego panem jest podstarzały wojskowy. Jeszcze kilka lat temu zapalony myśliwy, a teraz... szkoda gadać. rozleniwił się tak że wychodzi psem na krótko, na smyczy, do lasu bardzo rzadko, a nieraz po prostu tylko otwiera drzwi żeby pies sam się wyprowadził na spacer, przez co Bruno już kilka razy odbierany był ze schroniska. Jednak to wypuszczanie ma pewne zalety. Przez brak dozoru pana Bruno wraz z grupką innych psów zawładną dzielnicą i sercami miejscowych suczek. Dla psa zbawieniem są wakacje kiedy często przyjeżdża wnuk właściciela. Wtedy Bruno biega przy rowerze, aportuje i chodzi do lasu. niestety jest to tylko namiastką dawnych polowań. nie bierze czynnego udziału w wojnie psich gangów częściej rozkazuje niż walczy.Walczyć nawet nielubi, woli uciec od walki jakimś podstępem, co nie oznacza że walczyć nie umie. To z jego inicjatywy powstał psi gang
 
szakall jest offline