Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 16:49   #52
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Wystarczy, że powiesz tak po prostu, wypowiadając imię tego do kogo się zwracasz, więc zrobiłaś ok. Dosłyszy cię.
Kiedy mówisz do Almanakh na głos, teoretycznie słyszy cię wszystko co jest w okolicy. Jeśli Verion zapuści tam gdzieś swoje tzw. demoniczne wszędobylskie ucho to cię usłyszy. Ale o niego akurat nie musisz się martwic jeśli gadasz z Almanakh, gdybyś gadała do Lavendera to co innego [tak, Barbak, Verion cię nienawidzi!]. Mistress generalnie wie o wszystkim. Ale nie przejmujcie się tym podsłuchem za bardzo, on wam raczej nie zaszkodzi [huhu].
Jeśli coś myślisz, podobnie niestety. Śmiertelne otoczenie cię nie usłyszy oczywiście, ale Verion, Lavender i Mistress słyszą wasze myśli. To samo – nie przejmować się. Nie skanują was cały czas;p Nie wykorzystają tego perfidnie przeciwko wam [ekhym taaak ^_^’ ]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline