Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 20:39   #53
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Bez komentarza...

Kotka, rozejrzyj się kto stoi niedaleko? Ekhem...

Almena, chyba niestety mam dla ciebie niemiłą niespodziankę.... Jeżeli nie odpiszę dzisiaj to nie odpiszę do 10 czerwca. Prawdopodobnie. Być może jednak w tzw. "międzyczasie" uda się coś naskrobać, ale głowy nie daję.
Powód: Sajgon w szkole. Czuję się jak w Wietnamie, bo z każdego kierunku strzelają. Nawet spod ziemi, a człowieka szlag trafia na miejscu. Wyjście: Pomoce Sprawdzianowe i umówienie wizyty lekarskiej na czwartek
Zesr... tak... nie daj się....
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline